Září 2007

Sháníte něco na sebe?

28. září 2007 v 21:46 | Adamicz
Všichni asi moc dobře víte, že sehnat v obchodech hadry s Prodigy tématikou je v naší republice nemožná věc. Jedinym východiskem sou pak trika speciálně udělaná pro českou fanstránku theprodigy.cz (dneska už taky nedostatkový zboží), případně nechat si udělat u specializované firmy triko, nebo mikinu podle vlastních představ. A touhle cestou chci jít i já. Trochu sem si pohrál v gimpu, udělal si pár jednoduchých návrhů a tady je výsledek:
Pár lidem sem to už ukazoval, a sou rozhodně pro to jít do toho se mnou. Momentálně hledám firmu, u který by se dali pořídit mikiny / trika bez potisku. Loga se budou vyšívat (možný sou i potisky, prostě podle potřeby). Na takovou firmu už nějáký to echo mám. Rozhodně to nebude levná záležitost, v případě mikin se částka určitě přehoupne přes 1000 kaček, každopádně jestli se chce někdo připojit, tak se ozvěte ;-)

Vítám Vás na svém blogu!

27. září 2007 v 20:26 | Adamicz
Takže pro začátek, tenhle blog sem založil jako takový doplněk k české fanstránce theprodigy.cz. Smyslem není tomuto webu konkurovat, ale informovat o všemožných (i nemožných) zajímavostech týkajících se britské skupiny "The Prodigy". Občas se totiž vyskytnou newsky, který nejsou dostatečně "seriózní" nebo důležitý na to, aby se octly na výše zmíněnym českym webu. Řekněmě, že tohle může fungovat jako takový bulvár. Uvidíme jestli se to ujme, dyžtak mi v komentářích dejte vědět co si o tomhle nápadu myslíte.