Říjen 2007

Gig pro pupkáče?

28. října 2007 v 18:57 | Adamicz
Chtěli byste si uspořádat soukromej večírek s pár kapelama? Když má člověk prachy, tak to určitě neni problém. A jaký kapely tam tak šoupnout, co takhle Prodigy. Utopie? Ale kdepak, velkýmu počtu nul neodolaj ani Prodigy. Něco takového muselo napadnout pořadatele jedné soukromé VIP akcičky kdesi v Rusku. Je to tak přátelé, stalo se tak 12.října, pravděpodobně v Moskvě. Dokud se k tomu nevyjádří někdo povolaný (jestli se tak vůbec stane), těžko říct, co je k tomu vážně vedlo. Na jednu stranu si říkám, co je komu po tom, ať si dělaj co chtěj. Na druhou stranu, hrát pro bandu snobů, to snad za ty prachy ani nestojí. No pořád lepší než tenhle úlet z roku 1997.

Nová trička na skladě :-)

18. října 2007 v 17:55 | Adamicz
Tak tu máme podzim, album nikde, koncerty nikde, a tak není divu, že byly hladovým fanouškům skrze oficiální stránky naservírovány nová trička. Kvalitu posuďte sami. Podle mýho názoru je to většinou brak, i když vyjímka se najde, protože tenhle kousek stojí za hřích ;-)

Někdo byl taky zvědavý, o čem že je ta poslední newska na oficiálních stránkách. Někteří již tuší... ano, o nových tričkách :-)

Future Funk Squad - Prodigy mixy

3. října 2007 v 18:03 | Adamicz
14. září vystoupil v Praze, konkrétně pak na akci Breaksome v klubu Roxy, breakbeatový DJ Glen Nicholls alias Future Funk Squad. Týpek známý i Prodigy fans, a to díky svému remixu tracku Spitfire, který se objevil na singlu. Jeho set sem si samozřejmě nemohl nechat ujít a vybaven svým Lumixem sem i zaznamenal pár jeho tracků, včetně dvou Prodigy remixů - Funky Shit a už zmiňovaný Spitfire. A co bych to byl za člověka, kdybych se s Váma o tyhle pecky nepodělil ;-)