Listopad 2007

Nový album - info

27. listopadu 2007 v 10:05 | Adamicz
Původně sem neměl v úmyslu psát na svůj blog aktuální novinky kolem Prodigy. Nicméně Czech Site je pořád v nedohlednu, takže do tý doby se Vás budu snažit udržet informovaný ;-)

Na povrch vyplulo nějáký to info ohledně kolaborací na nový album, konkrétně jsou to Amanda Ghost o který Vám nic moc neřeknu a Mark Sayfritz, který má za sebou například úspěšnou spolupráci s legendou D'n'B scény Goldiem a je důležitým článkem projektu D.O.G. (Prodigy letos mimochodem zahráli cover verzi jejich tracku "War"). Objevily se i spekulace o spolupráci s Paulem Jacksonem, který má na svědomí vocály v AONO tracku "Action Radar".

No a pro zajímavost, distributor novýho alba Cooking Vinyl, si už na svym webu připravil pro nový album stránku.

Zatim nic moc info, ale lepší než nic :-)

Silvestrovský koncert Prodigy zrušen!

22. listopadu 2007 v 8:16 | Adamicz
Bohužel čtete dobře. Z důvodu nedostatku financí, Prodigy 31.Prosince nevystoupí v Rumunskym městě Sibiu. Věčná škoda, zvlášť pro ty z nás, kteří tam chtěli toho Silvestra oslavit. Budem si holt muset počkat nějákej ten měsíc navíc na tour k novýmu albu.

Oslavte Silvestra s Prodigy!

10. listopadu 2007 v 16:25
Je to tak přátelé, tahle možnost tu fakt je. 31.Prosince hrajou Prodigy ZDARMA(!) pod širym nebem na náměstí v historickém centru rumunskýho města Sibiu. Zdá se to daleko, vlakem je to pravda tak 20 hodin cesty, ale myslim, že to bude stát za to :-) Já už sem o cestě rozhodnutý, stejně tak i Radek, bylo by fajn, kdyby se někdo další připojil ;-)