Leden 2008

Nový album - info

16. ledna 2008 v 12:40 | Adamicz
Ledy se zase hnuly, přibyly další zvěsti, co se novýho alba týče. Jak asi víte, poslední zpráva donedávna hovořila o vydání alba někdy v březnu. Nicméně tato stránka přinesla někdy začátkem prosince seznam několika chystaných alb pro letošní rok, společně s daty jejich vydání. Nechybí tam ani Prodigy, u kterých byl původně, jako datum vydání, stanovený duben. Začátkem roku, pak byl release posunut na květen, který tam figuruje do dneška.
K tomu všemu se prozměnu na tomhle webu objevilo nedávno dokonce přesný datum vydání - 5.května. Jak pak potvrdil člověk z Cooking Vinyl (distributor alba), album sice ještě nemá stanovený pevný termín vydání, ale v současné době se skutečně zaměřují na vydání někdy v květnu. Je pak prý možný, že album vyjde buďto o něco později, nebo i o něco dříve, obojí je možný.

A jako třešnička na dortu se pak jeví zmínka na myspace blogu Cooking Vinyl, která mluví o releasu čehosi od Prodigy někdy v březnu. Že by konečně single? To už by to květnový vydání vypadalo skutečně definitivně :-)

Silvestr s Prodigy - Report

14. ledna 2008 v 0:21 | Adamicz a Radecheck
Tak je to za náma :-) Výprava do Rumunskýho Sibiu na koncert Prodigy. Zážitků máme s Radkem z týhle cesty víc než dost. V reportu sem se trochu rozepsal. Vlastně tak moc, že sem ho musel hodit na jinej server (blog má pro články limitovaný počet znaků). Krom čtení tam najdete i něco z našich fotek. V naší výbavě nechyběla ani kamera, takže brzo můžete očekávat ke stažení i nějáký to video co sme pořídili během gigu.

Odkaz na report: >> SILVESTR S PRODIGY - REPORT <<