Únor 2008

Nový oficiální Prodigy web

26. února 2008 v 1:10 | Adamicz
27.února, tedy zítra, se změní oficiální stránka Prodigy (www.theprodigy.com) do "looku" pro nové album. Dost nám asi napoví o stylizaci alba (fonty, grafika) a dost možná i hudebně (zvukové sekvence na stránkách). V Ideálnim případě snad bude našlapaná i novym infem o albu, případně o další oznámený tourdates.
Edit: trochu sem zazmatkoval, zveřejněná zpráva o novym webu říká spíš to, že od 27. bude stará stránka offline a v krátké době se pak nahodí nová. Takže dejme tomu tak do týdne by sme tu novou sajtu vážně mohli mít :-)
Edit2: Takže starý oficiální web byl již shozen a stránku nahradilo toto odpočítávání :-) Dočkáme se tedy za cca 6 dní :-)

Firestarter - live at Sibiu'07

9. února 2008 v 14:40 | Adamicz
Dnes mám pro Vás nahrávky Firestarteru, Voodoo People a Poisonu ze Silvestrovského koncertu Prodigy v Rumunsku, který sem hodil na youtube. Zvuk neni zrovna optimální, pomerně přebasovaný, ale katastrofa to nejni ;-)
Firestarter
Voodoo People
Poison
A pro ty, kterým by se zachtělo lepší kvality, tadyhlenc máte linky na Rapida: (prozatím jen Firestarter, zbývající dva tracky postnu k downloadu pozdějc).