Březen 2008

Prodigy Czech Site is back!!

28. března 2008 v 21:33 | Adamicz
Je to už několik měsíců co česká Prodigy komunita přišla o svůj plnohodnotný web (dřív na prodigy.cz doméně). Tomu je teď ale konec. V poslednim měsící se totiž dost máklo na novym webu, který, jak vidíte, je na nový doméně "the-prodigy.cz" a který se v současný době dokončuje. Svym způsobem je vlastně už funkční, stále ale potřebuje "doladit". Jinak oproti předchozímu webu došlo k mnoha změnám, nejen co se týče grafiky, ale i co se týče funkčnosti. I přes absenci většiny textu (diskografie, o skupině, atd.), rozhodli sme se rozjet alespoň nový fórum (registrace tamtéž), kde se můžete k novýmu webu klidně vyjádřit. Nápady a připomínky sou vítaný. Takže tímto chci poděkovat Radecheckovi a Mattovi, který maj na vzniku nový Czech Site největší podíl a přeju novýmu webu do budoucna jen to nejlepší :-)
A ještě ten přímej odkaz na nový fórum: http://www.the-prodigy.cz/forum/

Nový "track" na oficiálním webu Prodigy

26. března 2008 v 19:17 | Adamicz
Nebudu zdržovat, pro toho kdo ještě neslyšel, tady je link:
Jen dodám, že track s názvem "Who The Fuk Is Eddy Cochran" (což je pravděpodobně tenhle týpek) můžete na oficiálním webu spustit v novém playeru, který je pod položkou "Join mailing list" v pravém horním rohu. Osobně pak doufám, že se přehrávač co nevidět naplní dalšim novym materiálem.
Většina komunity (té zahraniční z BK fóra ;-)) se pak většinou shodla na tom, že jde jen o demo, či loop z nové tracku, editovaný jako muzika do pozadí webu. Tim pádem se pak něco takovýho dost blbě hodnotí :-) Pokud mám mluvit za sebe, jako "demo" to je výborný, pěkně do breaků, tempo je taky svižný. Pokud jde ale o plnohodnotný track (byť nepoužitý, či nedodělaný, to je fuk), už je to slabší. Ale jako "základ" to zní vážně nadějně :-)

Nový oficiální web spuštěn

11. března 2008 v 22:04 | Adamicz
Nový oficiálnhí web spuštěn

To jak se nový web povedl, ať každej posoudí sám. Pokud mám mluvit za sebe, grafická stránka se povedla na výbornou, dost "street-ový" vzhled, grafity stylizace. Oproti předchozím Prodigy webům, už tahle stránka disponuje i základním infem o skupině (diskografie, historie skupiny, atd.). Potěší i dost obsáhlá galerie, i s několika novejma fotkama (hlavně ty z backstage sou cool).

Na webu je taky několik nových krátkých zvuků. Zazní pokaždý, když na hlavní stránce (ta se záplavou dveří :-)) najedete myší na některou z položek. Některý z nich mají moc fajn retro styl, zlvášť ten pod položkou "community", při kterém se mi vždycky vybaví stará Prodigy rave éra :-) Jestli se v podobnym duchu ponese i album, budu maximálně spokojenej. Co mi tam ale chybí a v co sem doufal nejvíc, je muzika do pozadí. Tenhle web, tak působí trochu "prázdnym" dojmem, i když je fakt, že je pořád na začátku vývoje a časem se to snad zlepší.

A nový info? Liam napsal novou zprávu (v sekci blog), kde zmiňuje, že práce na novym albu se dostaly do poslední fáze. Zní prý "fat" (mocně, plně? teď nevim) a něco i oldskoolově (kurva jo :-)) Dokonce už mají pro album i cover (obal) a pracovní název (kterej pro jistotu nezmínili). Info o novym albu by sme jinak měli dostat tak za měsíc (což ještě vůbec nic neznamené, známe přece Liama :-))

Skupina se jinak rozhodla, že pro vydávání Prodigy muziky, nepoužije svůj label "Ragged flag", ale založila pro tenhle účel hned další label, zvaný "Take Me To The Hospital" ("Vezmi mě do nemocnice"). Už tak dost zběsilej název má ještě ulítlejší logo, podívat se můžete tadyhlenc.

Nejlepší zprávou pak asi je, že se ke kytaře vrací Rob Holliday (s Gizzem Buttem, jednoznačně nejlepší kytarista Prodigy ever). Mají i novýho bubeníka, takže Keiron se bohužel nevrací.

Kadopádně doufám, že novej web bude aktualizovaný častějc, než bylo doteď zvykem. Doufám, že to je klid před bouří a Prodigy v létě nakopou všem zadek s novym materiálem. Peace