Where the fuck is Birmingham?!!

4. května 2008 v 2:20 | Adamicz
Už ani ne dva tejdny a těmito slovy vypukne v druhém největším městě Velké Británie další Prodigy šílenství. Ty z Vás, který aspoň trochu sledují český fanweb the-prodigy.cz už určitě ví o čem konkrétně mluvim. Pro ty, který to minulo, jen ve stručnosti - Prodigy vystupují 16. a 17. května na dvou speciálních koncertech v britských městech Scheffieldu a Birminghamu. Speciálních proto, že jsou organizovaný především pro fanoušky v klubech s velmi omezenou kapacitou (pro 1000 lidí v Sheffieldu a 800 v Birminghamu) a také proto, že na nich budou poprvé zahraný tracky z novýho alba. A nejlepší na tom je, že druhýho zmiňovanýho koncertu budu účastníkem i já společně s dalšími třemi českými fanoušky (CZ-PRODIGY, Radecheck a Tony).

"Zažít Prodigy v UK, na jejich vlastní půdě, s "domácími" fanoušky", s touhle myšlenkou sme si s klukama pohrávali už dlouho. Je to záležitost, která se už nejspíš nebude opakovat, proto sme vyčkávali. Nestáli sme o žádnej fesťák, nic takovýho, šlo nám o pořádnej koncík v hale, kde to je jen o Prodigy a jejich fanoušcích. A čekání se vyplatilo. A přišlo něco v co sme ani nedoufali. Jen si to představte, Prodigy v malym klubíku pro 800 lidí, dost možná bez bariér, extrémně malá stage, maximální kontakt se skupinou, k tomu všemu dva nebo tři nový tracky. Tohle prostě nešlo odmítnout. Jedna věc je ale rozhodnout se něco takovýho podniknout a druhá věc zase sehnat na něco takovýho tickety :-) Tak přišla chvíle pro Pepka alias CZ-PRODIGY. Člověk, kterej toho pro českou Prodigy komunitu udělal už tolik, zase ukázal čeho je schopný :-) Je Vám asi jasný, že o lupeny na tyhle dvě akce byl enormní zájem, tak velký, že servery, kde se dali pořídit byly hned po začátku prodeje extrémně přetížený. Nic co by Pepka zastavilo. Stačila velká porce trpělivosti a den prosezenej u kompu a lupeny pro 4 český fanoušky byly na světe. Bylo to ale tak tak. Hned první den prodeje, byly obě akce vyprodaný.
Tím naše starosti ale neskončily, zbývalo ještě sehnat do Birminghamu letenky a bydlení (jen pro mě, Radka a Tonyho, Pepek už nějákou dobu přebejvá v UK). Tahle výprava holt nejde udělat "na otočku" jak tomu jinak bejvá. Bydlení sme splašily víc než slušný, za rozumnou cenu a hlavně jen asi 200 metrů od klubu "Rainbow", kde se koncert Prodigy koná. Za to přímý letenky do Birminghamu se nesehnaly. Čeká nás tak let do Londýna a do Birminghamu pak pěkně vláčkem. Holt to zase vypadá na "cestopisnej" report :-) Navíc v Birminghamu strávíme i nějáký ten den navíc, aby sme se po Prodigy stačily trochu vzpamatovat a snad se i trochu porozhlídnout po městě, když už tam budem. V UK člověk přeci jen neni každej den :-)
Vše potřebný je snad už zajištěný a obstaraný, takže teď už je před námi jen čekání. Čekání na naprosto odlišnej Prodigy koncert, než sme byli doteď zvyklí, čekání na trip, kterej už se nebude opakovat. A je to čim dál blíž, čim dál hlasitější... "Where the fuck is Birmingam?!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Climbvibe Climbvibe | E-mail | Web | 6. května 2008 v 7:42 | Reagovat

Hej chlapi super... držím pěsti ať se výjezd podaří a těším se na report!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama